KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13163131
nr 1316 3131
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ohlson, Blomma, bladets mått: 24x17. 5
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:53:47
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr